Profil firmy

Společnost Nescar Sport byla založena v roce 1998 jako dceřiná firma společnosti Nescar, která spojila své jméno se značkou TOYOTA již v roce 1990 a následně působila od roku 1994 jako autorizovaný dealer vozů TOYOTA. Hlavním cílem společnosti Nescar Sport bylo vytvořit silný profesionální tým s kvalitním technickým zázemím za účelem provozování závodní automobilové činnosti. Vzhledem k přání zákazníků byly postupně aktivity rozšířeny o veškeré obchodní a servisní služby v plném rozsahu spojených s prodejem a servisem nových a ojetých vozů.
Od 1. 10. 2015 jsme se stali prodejcem olejářské společnosti MOTUL pro Českou republiku, která je specialistou v oblasti maziv a provozních kapalin.

Současnost

Prioritou společnosti Nescar Sport je poskytování nadstandardních služeb s osobním přístupem a lidským chováním k zákazníkovi v oblasti nezávislého prodeje nových i ojetých vozů a v oblasti nezávislého servisování vozů TOYOTA, LEXUS i ostatních značek. 

Kromě servisních služeb nabízíme na tyto vozy i pojištění a služby  finanční – leasing a úvěr včetně odborného poradenství a znaleckých posudků v oblasti auto-moto. Jsme také oficiálním zastoupením švýcarských firem BEMANI a NOVIDEM zabývající se veškerými úpravami sériových vozů, stavbou závodních vozů a montáží kompresorů do více než 7 automobilových značek. Zhotovení povinného ručení a komplexního pojištění na místě je samozřejmostí. Nedílnou součástí služeb je provoz autobazaru – výkup vozů za hotové, protiúčtem nebo komisní prodej. S veškerými službami a příjemnými cenami je možno se detailně seznámit při osobní návštěvě. Přijďte se mezi nás podívat. Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí našeho salónu a seznámíme Vás s naší komplexní nabídkou.