MOTUL
MOTUL

 

NESCAR SPORT LIBEREC JE PRODEJCEM PRODUKTŮ ZNAČKY MOTUL, světového specialistu v oblasti maziv a kapalin, nabízí automobilové oleje, oleje pro nákladní automobily, motocyklové oleje, oleje pro lodě i pro zahradní techniku a široký sortiment dalších produktů.

Pro servis používáme produkty značky MOTUL.

Nabízíme spolupráci a připravíme speciální nabídku pro velkoodběratele i maloodběratele.

 

MOTUL – HISTORIE

Vážení návštěvníci stránek Nescar Sport Liberec,

rádi bychom Vám představili výjimečnou olejářskou společnost MOTUL, které jsme od 1.10.2015 oficiálním importérem pro Českou republiku a jež je světovým specialistou v oblasti maziv a kapalin. Jsme hrdí, že Vám můžeme nabídnout široký sortiment jejich produktů, mezi které patři automobilové oleje, oleje pro nákladní automobily, motocyklové oleje, oleje pro lodě, oleje pro zahradní techniku a oleje pro volný čas.  

MOTUL již oslavil své 160-té výročí založení. Jedinečná příležitost ohlédnout se do minulosti pro lepší pochopení budoucnosti. Je čas ujistit se, že MOTUL neztratili nic ze svého průkopnického ducha.  

Více než 160 let. Více než století a půl nepřetržité činnosti, která umožnila společnosti MOTUL neustále modernizovat a být v čele technologického pokroku. Ustavičná práce a odhodlání posunuly společnost vpřed do vedoucí pozice ve svém oboru. Společnost má po celém světě vynikající pověst a je všeobecně uznávána pro kvalitu svých výrobků, schopnost inovovat a pro její vliv v závodním světě.

V historii společnosti MOTUL byli všichni spolupracovníci vždy vedeni pochopením, vášní a úctou. Jsou to spolupracovníci, kteří postavili a nadále budou budovat značku tak, aby neustále dosahovala nejvyšší technickou i lidskou úroveň.

Není pochyb, že nejlepším způsobem, jak oslavit toto výročí, je neustálá podpora firemního ducha, svoboda myšlení a schopnost poučit se ze zkušeností našich průkopníků. 

 

Pro více informací a nabídku spolupráce přímo pro Vás nás kontaktujte:

Tel.: +420 485 102 125

Mobil: +420 775 232 213, +420 775 232 216

E-mail: servis@nescarsport.cz, toyota@nescarsport.cz

 

 PRODUKTY

© Nescar Sport s.r.o. Všechna práva vyhrazena.